Graella d’activitats dirigides

Descàrrega la nova graella d’Activitats dirigides

Dilluns
Dimarts
Dimecres
Dijous
Divendres
Dissabte
07:15
SPIN SAFA
07:15 - 08:00
Carlos
SPIN SAFA
07:15 - 08:00
Carlos
08:00
AQUA-GYM
08:00 - 08:40
Luisa
AQUA-GYM
08:00 - 08:40
Luisa
AQUA-GYM
08:00 - 08:40
Luisa
AQUA-GYM
08:00 - 08:40
Luisa
08:40
AQUA-GYM
08:40 - 09:20
Luisa
AQUA-GYM
08:40 - 09:20
Luisa
AQUA-GYM
08:40 - 09:20
Luisa
AQUA-GYM
08:40 - 09:20
Luisa
09:15
ENTRENAMENT FUNCIONAL
09:15 - 10:00
Carlos
SAFA PUMP
09:15 - 10:00
Toni
DEFENSA PERSONAL
09:15 - 10:15
Jero
SAFA PUMP
09:15 - 10:00
Toni
DEFENSA PERSONAL
09:15 - 10:15
Jero
ENTRENAMENT FUNCIONAL
09:15 - 10:00
Carlos
09:45
GAC
09:45 - 10:15
Mary
10:00
ENTRENAMENT EN SUSPENSIÓ
10:00 - 10:30
Carlos
FITBALL
10:00 - 10:45
Mary
ENTRENAMENT EN SUSPENSIÓ
10:00 - 10:30
Carlos
FITBALL
10:00 - 10:45
Mary
ENTRENAMENT EN SUSPENSIÓ
10:00 - 10:30
Carlos
SAFA ZUMBA
10:00 - 10:45
Carlos
10:15
PILATES
10:15 - 11:30
Mary
10:20
ABDOMINALS
10:20 - 10:50
Carlos
ABDOMINALS
10:20 - 10:50
Carlos
10:30
CHI-KUNG
10:30 - 11:30
Tomi
10:40
IOGA KUNDALINI
10:40 - 12:10
Tomi
10:45
ESQUENA SANA
10:45 - 11:30
Mary
ESQUENA SANA
10:45 - 11:30
Mary
ESQUENA SANA
10:45 - 11:30
Carlos
ESTIRAMENTS
10:45 - 11:15
Carlos
10:50
ESTIRAMENTS
10:50 - 11:20
Carlos
11:15
SPIN SAFA
11:15 - 12:00
Carlos
15:15
FULL BODY
15:15 - 16:00
LLuís
SPIN SAFA
15:15 - 16:00
LLuís
MANTENIMENT
15:15 - 16:00
LLuís
SPIN SAFA
15:15 - 16:00
LLuís
FULL BODY
15:15 - 16:00
LLuís
15:30
TAI-TXI
15:30 - 17:00
Tomi
TAI-TXI
15:30 - 17:00
Tomi
16:00
PILATES
16:00 - 16:45
Luisa
PILATES
16:00 - 16:45
Luisa
17:15
IOGA ASHTANGA
17:15 - 18:45
David
18:30
MANTENIMENT
18:30 - 19:15
Mary
AIGÜES FONDES
18:30 - 19:15
Toni
SPIN SAFA
18:30 - 19:15
Mireia
TBC
18:30 - 19:15
Carlos
ABDOMINALS
18:30 - 19:00
Luisa
TBC
18:30 - 19:15
Carlos
AIGÜES FONDES
18:30 - 19:15
LLuís
SAFA ZUMBA
18:30 - 19:15
Carlos
SPIN SAFA
18:30 - 19:15
Mireia
MANTENIMENT
18:30 - 19:15
LLuís
18:45
ABDOMINALS
18:45 - 19:15
Luisa
AQUA TBC
18:45 - 19:30
Luisa
AQUA TBC
18:45 - 19:30
Luisa
19:00
IOGA ASHTANGA
19:00 - 20:15
Mary
DEFENSA PERSONAL
19:00 - 20:00
Jero
19:20
TONO PILATES
19:20 - 20:05
Luisa
SAFA ZUMBA
19:20 - 20:05
Carlos
19:30
AQUA-GYM
19:30 - 20:15
SPIN SAFA
19:30 - 20:15
Mireia
BALLS LLATINS
19:30 - 20:15
Sonia
ABDOMINALS
19:30 - 20:00
Víctor
PILATES
19:30 - 20:10
Luisa
SPIN SAFA
19:30 - 20:15
Mireia
AQUA DANCE
19:30 - 20:15
Carlos
AQUA-GYM
19:30 - 20:15
Luisa
SPIN SAFA
19:30 - 20:15
LLuís
ABDOMINALS
19:30 - 20:00
Víctor
PILATES
19:30 - 20:10
Luisa
SPIN SAFA
19:30 - 20:15
Mireia
AQUA DANCE
19:30 - 20:15
Carlos
SPIN SAFA
19:30 - 20:15
LLuís
20:15
ENTRENAMENT EN SUSPENSIÓ
20:15 - 20:45
LLuís
IOGA ASHTANGA
20:15 - 21:45
Mary
SAFA ZUMBA
20:15 - 21:00
Carlos
SAFA PUMP
20:15 - 21:00
Carlos
HAPKIDO
20:15 - 21:15
Jero
20:20
SAFA PUMP
20:20 - 21:05
Sonia
ENTRENAMENT FUNCIONAL
20:20 - 21:05
Carlos
BALLS LLATINS
20:20 - 21:05
Sonia
20:30
HAPKIDO
20:30 - 21:30
Jero
20:45
ENTRENAMENT ALTA INTENSITAT
20:45 - 21:15
LLuís
AQUAFIT
20:45 - 21:45
LLuís
X