Graella d’activitats dirigides

Dilluns
Dimarts
Dimecres
Dijous
Divendres
Dissabte
07:15
SPIN SAFA
07:15 - 08:00
Toni
SPIN SAFA
07:15 - 08:00
Toni
08:15
AQUA-GYM
08:15 - 09:00
Luisa
AQUA-GYM
08:15 - 09:00
Luisa
AQUA-GYM
08:15 - 09:00
Luisa
AQUA-GYM
08:15 - 09:00
Luisa
09:00
AQUA-GYM
09:00 - 09:45
Luisa
AQUA-GYM
09:00 - 09:45
Luisa
AQUA-GYM
09:00 - 09:45
Luisa
AQUA-GYM
09:00 - 09:45
Luisa
09:15
ENTRENAMENT FUNCIONAL
09:15 - 10:00
Toni
SAFA PUMP
09:15 - 10:00
Toni
DEFENSA PERSONAL
09:15 - 10:15
Jero
CARDIOBOX
09:15 - 10:00
Toni
SAFA PUMP
09:15 - 10:00
Toni
DEFENSA PERSONAL
09:15 - 10:15
Jero
ENTRENAMENT FUNCIONAL
09:15 - 10:00
Toni
09:45
GAC
09:45 - 10:15
Anahí
10:00
ENTRENAMENT EN SUSPENSIÓ
10:00 - 10:30
Toni
SAFA ZUMBA
10:00 - 10:45
Anahí
ENTRENAMENT EN SUSPENSIÓ
10:00 - 10:30
Toni
SAFA ZUMBA
10:00 - 10:45
Anahí
ENTRENAMENT EN SUSPENSIÓ
10:00 - 10:30
Toni
GAC
10:00 - 10:45
Anahí
10:15
ABDOMINALS
10:15 - 10:45
Toni
PILATES
10:15 - 11:30
Anahí
ABDOMINALS
10:15 - 10:45
Toni
ESTIRAMENTS / MASSATGE
10:15 - 11:00
Luisa
STRETCHING
10:15 - 11:00
Rosana
10:30
CHI-KUNG
10:30 - 11:30
Tomi
10:40
IOGA KUNDALINI
10:40 - 12:10
Tomi
10:45
ESQUENA SANA
10:45 - 11:30
Anahí
ESTIRAMENTS
10:45 - 11:15
Toni
ESQUENA SANA
10:45 - 11:30
Anahí
ESQUENA SANA
10:45 - 11:30
Anahí
11:00
SAFA ZUMBA
11:00 - 12:00
Rosana
11:30
IOGA KUNDALINI
11:30 - 13:00
Tomi
12:00
SPIN SAFA
12:00 - 12:45
Diana
13:10
SPIN SAFA
13:10 - 13:55
Mireia
SPIN SAFA
13:10 - 13:55
Mireia
15:15
STEP
15:15 - 16:00
Montse
SAFA ZUMBA
15:15 - 16:15
Rosana
TBC
15:15 - 16:00
Montse
ZUMBA+CIRCUIT
15:15 - 16:15
Montse
MANTENIMENT
15:15 - 16:00
LLuís
15:30
TAI-TXI
15:30 - 17:00
Tomi
TAI-TXI
15:30 - 17:00
Tomi
16:00
PILATES
16:00 - 16:45
Luisa
PILATES
16:00 - 16:45
Luisa
17:15
IOGA ASHTANGA
17:15 - 18:45
David
18:30
SAFA ZUMBA
18:30 - 19:15
Montse
AIGÜES FONDES
18:30 - 19:15
Rosana
SPIN SAFA
18:30 - 19:15
Mireia
TBC
18:30 - 19:15
Montse
ABDOMINALS
18:30 - 19:00
Luisa
SAFA ZUMBA
18:30 - 19:15
Rosana
AIGÜES FONDES
18:30 - 19:15
Montse
SPIN SAFA
18:30 - 19:15
Toni
MANTENIMENT
18:30 - 19:15
Montse
MANTENIMENT
18:30 - 19:15
LLuís
18:45
ABDOMINALS
18:45 - 19:15
Luisa
AQUA TBC
18:45 - 19:30
Luisa
AQUA TBC
18:45 - 19:30
Luisa
19:00
IOGA ASHTANGA
19:00 - 20:15
David
DEFENSA PERSONAL
19:00 - 20:00
Jero
19:20
TONO PILATES
19:20 - 20:05
Luisa
STEP
19:20 - 20:05
Montse
19:30
AQUA-GYM
19:30 - 20:15
Montse
SPIN SAFA
19:30 - 20:15
Toni
BALLS LLATINS
19:30 - 20:15
Sonia
ABDOMINALS
19:30 - 20:00
Toni
PILATES
19:30 - 20:10
Luisa
SPIN SAFA
19:30 - 20:15
Mireia
AQUA DANCE
19:30 - 20:15
Montse
AQUA-GYM
19:30 - 20:15
Luisa
SPIN SAFA
19:30 - 20:15
Toni
ABDOMINALS
19:30 - 20:00
Toni
PILATES
19:30 - 20:10
Luisa
SPIN SAFA
19:30 - 20:15
Mireia
AQUA DANCE
19:30 - 20:15
Montse
SPIN SAFA
19:30 - 20:15
Diana
20:15
ENTRENAMENT EN SUSPENSIÓ
20:15 - 20:45
Toni
IOGA ASHTANGA
20:15 - 21:45
David
SAFA ZUMBA
20:15 - 21:00
Montse
CARDIOBOX
20:15 - 21:00
Toni
HAPKIDO
20:15 - 21:15
Jero
20:20
SAFA PUMP
20:20 - 21:05
Toni
ENTRENAMENT FUNCIONAL
20:20 - 21:05
Toni
BALLS LLATINS
20:20 - 21:05
Sonia
20:30
HAPKIDO
20:30 - 21:30
Jero
20:45
ENTRENAMENT ALTA INTENSITAT
20:45 - 21:15
Toni
AQUAFIT
20:45 - 21:45
LLuís
ENTRENAMENT DE NATACIÓ
20:45 - 21:45
LLuís
X