Graella d’activitats dirigides

Descàrrega la  graella d’Activitats dirigides

Dilluns
Dimarts
Dimecres
Dijous
Divendres
Dissabte
08:00
AQUA-GYM
08:00 - 08:45
Luisa
AQUA-GYM
08:00 - 08:45
Luisa
AQUA-GYM
08:00 - 08:45
Luisa
AQUA-GYM
08:00 - 08:45
Luisa
08:15
SPIN SAFA
08:15 - 09:00
Cristian
SPIN SAFA
08:15 - 09:00
Cristian
09:00
AQUA-GYM
09:00 - 09:45
Luisa
AQUA-GYM
09:00 - 09:45
Luisa
AQUA-GYM
09:00 - 09:45
Luisa
AQUA-GYM
09:00 - 09:45
Luisa
09:15
ENTRENAMENT FUNCIONAL
09:15 - 10:00
Toni
SAFA PUMP
09:15 - 10:00
Toni
BOOTCAMP
09:15 - 10:00
Toni
CARDIOBOX
09:15 - 10:00
Cristian
ENTRENAMENT FUNCIONAL
09:15 - 10:00
Toni
10:00
IOGA KUNDALINI
10:00 - 11:00
Mary
ESQUENA SANA
10:00 - 10:45
Mireia Oroz
ESQUENA SANA
10:00 - 10:45
Mireia Oroz
SPIN SAFA
10:00 - 10:45
Ruben
10:15
FREEFIT
10:15 - 10:45
Toni
GAC
10:15 - 10:45
Ruben
ABDOMINALS
10:15 - 10:45
Ruben
SAFA ZUMBA
10:15 - 11:00
Mireia Oroz
ABDOMINALS
10:15 - 10:45
Cristian
ENTRENAMENT EN SUSPENSIÓ
10:15 - 10:45
Toni
SAFA ZUMBA
10:15 - 11:00
Mireia Oroz
11:00
CHI-KUNG
11:00 - 12:00
Mireia Oroz
CHI-KUNG
11:00 - 12:00
Mireia Oroz
ENTRENAMENT FUNCIONAL
11:00 - 11:45
Ruben
11:15
PILATES
11:15 - 12:15
Mireia Oroz
PILATES
11:15 - 12:15
Mireia Oroz
15:00
SPIN SAFA
15:00 - 15:45
Ruben
ENTRENAMENT FUNCIONAL
15:00 - 15:45
Ruben
BOOTCAMP
15:00 - 15:45
Ruben
15:15
CARDIO HIIT
15:15 - 16:00
LLuís
CARDIOBOX
15:15 - 16:00
Toni
16:00
TAI-TXI
16:00 - 16:45
Mary
SAFA PUMP
16:00 - 16:45
Toni
SAFA ZUMBA
16:00 - 16:45
Mireia Oroz
ABDOMINALS
16:00 - 16:30
Toni
TAI-TXI
16:00 - 16:45
Mary
SAFA ZUMBA
16:00 - 16:45
Mireia Oroz
GAC
16:00 - 16:30
LLuís
16:15
ENTRENAMENT EN SUSPENSIÓ
16:15 - 16:45
Toni
17:15
MANTENIMENT
17:15 - 18:00
Ruben
CARDIO HIIT
17:15 - 18:00
Ruben
MANTENIMENT
17:15 - 18:00
Ruben
18:30
GAC
18:30 - 19:15
Luisa
SAFA ZUMBA
18:30 - 19:15
Mireia Oroz
AQUA TBC
18:30 - 19:15
Luisa
ESQUENA SANA
18:30 - 19:15
Toni
SPIN SAFA
18:30 - 19:15
Mireia
TONO PILATES
18:30 - 19:15
Luisa
SAFA ZUMBA
18:30 - 19:15
Mireia Oroz
AQUA TBC
18:30 - 19:15
Luisa
ESQUENA SANA
18:30 - 19:15
Toni
SPIN SAFA
18:30 - 19:15
Mireia
18:45
FREEFIT
18:45 - 19:15
Toni
AIGÜES FONDES
18:45 - 19:30
LLuís
ABDOMINALS
18:45 - 19:15
LLuís
GAC
18:45 - 19:15
Toni
AIGÜES FONDES
18:45 - 19:30
LLuís
ABDOMINALS
18:45 - 19:15
LLuís
19:00
ENTRENAMENT FUNCIONAL
19:00 - 19:45
LLuís
19:30
AQUA-GYM
19:30 - 20:15
Luisa
SPIN SAFA
19:30 - 20:15
Toni
HATHA YOGA
19:30 - 20:30
Mauro
MANTENIMENT
19:30 - 20:15
LLuís
SPIN FULL BODY
19:30 - 20:15
Toni
PILATES
19:30 - 20:15
Luisa
AQUA-GYM
19:30 - 20:15
Luisa
SPIN SAFA
19:30 - 20:15
Toni
VINYASA POWER IOGA
19:30 - 21:00
Mauro
MANTENIMENT
19:30 - 20:15
LLuís
SPIN FULL BODY
19:30 - 20:15
Ruben
PILATES
19:30 - 20:15
Luisa
20:30
MEDITACIÓ
20:30 - 21:00
Mauro
AQUAFIT
20:30 - 21:15
Toni
ENTRENAMENT FUNCIONAL
20:30 - 21:15
LLuís
CARDIOBOX
20:30 - 21:15
Toni
AQUAFIT
20:30 - 21:15
Toni
SAFA PUMP
20:30 - 21:15
Toni